کوپوپلاس

کوپوپلاس چیست؟


معرفی کوپوپلاس

کوپوپلاس بستر تخفیف گروهی در ایران با هدف ارائه خدمات متمایز و صرفه‌جویی و ایجاد حس خوب است.
بستری برای انواع خدمات مورد استفاده در زندگی روزمره از قبیل: (رستوران، کافه، آرایشگاه،باشگاه، کلینیک‌های زیبایی و سلامت و سینما).

هدف ما در کوپوپلاس ارائه خدمات با نهایت صرفه‌‌جویی است، تا امکان استفاده از بهترین‌ها را با دسترسی آسان برای همگان فراهم کنیم.
تمامی این موارد با خرید پکیج‌های موجود در اپلیکیشن و سایت کوپوپلاس امکان‌پذیر است.

زندگی با هیجان بیشتر فقط با کوپوپلاس

زندگی روزمره قطعا مملو از روزمرگی هاست.
کوپوپلاس آمده تا این یکنواختی را تغییر دهد و همواره با افزودن خدمات بیشتر امکان استفاده از بهترین خدمات در  سطح شهر تهران را برایتان فراهم کند.

نحوه استفاده از پکیج‌های کوپوپلاس

شما می‌توانید با مراجعه به سایت ویا اپلیکیشن کوپوپلاس باتوجه به نیاز خود پکیج یکساله مورد نیاز را انتخاب و خریداری کنید.
اگر از دسته افراد علاقمند به کافه و رستوران‌گردی هستید می‌توانید پکیج تهران 97-98  را که مخصوص محصولات غذایی است خریداری کنید.

اگر از دسته افرادی هستید که به زیبایی و سلامت خویش اهمیت می‌دهند می‌توانید پکیج زیبایی و سلامت 97-98 را خریداری واستفاده کنید. ‌
ما برای آن دسته از کاربرانی که علاقمند به کافه و رستورانگردی هستند و به زیبایی و سلامت خویش هم اهمیت می‌دهند، پکیج ویژه‌ای را در نظر گرفتیم به نام گلد پلاس که شامل کلیه خدمات ذکر شده می‌باشد.
عزیزانی که این پکیج را خریداری کنند به ازای مصرف اولین کوپن از این پکیج “کارت عضویت” باشگاه انقلاب را به مدت یکسال  به عنوان هدیه دریافت می‌کنند.

 

کوپن‌های موجود در هر پکیج

نحوه استفاده از کوپن‌ها به این صورت هست که در ابتدا شما کوپن مورد نیاز از دسته بندی مربوطه (محصولات غذایی، زیبایی و آرایشی، تفریحی و ورزشی، پزشکی و سلامت و فرهنگی و هنری) ، را در اپلیکیشن انتخاب می‌کنید.
سپس با مراجعه به مکان مورد نظر و سوزاندن کوپن آن سرویس را دریافت می‌کنید.

 


  • Warning: Illegal string offset 'username' in C:\Inetpub\vhosts\copoplus.com\blog.copoplus.com\wp-content\plugins\instagram-slider-widget\includes\class-wis_instagram_slider.php on line 859

    Notice: Undefined index: B in C:\Inetpub\vhosts\copoplus.com\blog.copoplus.com\wp-content\plugins\instagram-slider-widget\includes\class-wis_instagram_slider.php on line 859
    No images found!
    Try some other hashtag or username