رازهای زیبایی

توصیه های جالب درباره زیبایی پوست


اگر به زیبایی خود اهمیت می دهید و این مساله برای شما اهمیت دارد توصیه می کنیم این مقاله را بخوانید .

ماسك تمیزكننده لیمو

آب یك عدد لیمو ترش را به یك فنجان دوغ اضافه می‌كنیم،آنها را با هم مخلوط كرده و روی پوست می‌مالیم،پس از 20 دقیقه وقتی كه پوست خشك شد،صورت را با آب خنك می‌شوییم.

گفتنی است؛عصاره لیمو، یك تمیزكننده موثر و سفت‌كننده پوست است و برای پوست‌های خشك، بسیار مفید است و محوكننده چین و چروك صورت است…یك ماسك دیگر كه با استفاده از لیموترش می‌توانید، تهیه كنید این است كه یك عدد لیموی شسته و پوست نكنده و نصف پرتقال شسته و پوست نكنده را با هم در مخلوط كن مخلوط كنید، یك فنجان كوچك ماست هم به آن اضافه كرده و روی صورت بمالید، سپس اجازه دهید تا خشك شود، پس از 20 دقیقه پوست را با آب سرد و خنك بشویید.

رنگ موی خطرناك

تمام رنگ موها،در صورت مصرف طولانی‌مدت،باعث نازك شدن و شكنندگی ساقه مو می‌شود و آن مرحله‌ای است كه رنگ موها خطرناك می‌شوند، توصیه اول به استفاده‌كنندگان رنگ موهای استاندارد؛ حتما دوره‌ای از استراحت برای موها در نظر بگیرید و توصیه دوم،استفاده همزمان از شامپوهای مرطوب‌كننده و نیز نرم‌كننده‌هایی با پایه‌های طبی است، ضمن اینكه باید اشاره داشته باشم، یكی از شایع‌ترین علل در ماتیت های تماسی(التهابهای پوستی) در ناحیه سر به ویژه در خانم‌ها، استفاده مداوم از رنگ مو است كه در صورت بروز، نیاز به مشاوره دارد.

تاثیر شگفت‌انگیز خواب

با توجه به اینكه ساده‌ترین راه برای بهبود پوست دچار استرس شده، خواب كافی است، بنابراین باید هر شب حداقل 8 ساعت خواب كافی داشته باشید چون هنگام خواب تمام بدن و همچنین پوست صورت به طرز فوق‌العاده‌ای قادر به تجدید قواست و جریان خون در حین خواب اصلاح می‌شود. علاوه بر این استفاده از یك كرم شب مغذی نیز در بهبود و سلامت پوست بسیار موثر است چون با ویتامین‌های B3 و B5 رطوبت كافی را به پوست برمی‌گرداند و بخش‌های آسیب‌دیده پوست را با مواد مغذی ترمیم می‌كند.

ایرانی‌ها؛با نمك‌ترین مردم جهان !
بررسی‌ها نشان می‌دهد ایرانی‌ها به طور میانگین بیش از 3 برابر میزان مجاز، نمك مصرف می‌كنند

.
گفتنی است؛ مصرف استاندارد نمك بین 4 تا 5 گرم در روز و مصرف ایرانی‌ها به طور متوسط 12 تا 15 گرم عنوان كرد.
همچنین 4 تا 6 گرم این میزان از طریق صنایع غذایی و 9 تا 11 گرم آن نیز از طریق سفره و آشپزخانه مصرف می‌شود.ضمن اینكه شوری برای پوست هم ضرر دارد.

گفتنی است؛ آمار ابتلای 5/18 تا 20 درصدی ایرانی‌ها به بیماری فشارخون است و این آمار بسیار نگران‌كننده می‌باشد، چرا كه فشار خون بالا عامل 49 درصد بیماری‌های ‌‌‌‌قلبی است.

کوپنمحصولات غذاییزیبایی و آرایشیپزشکی و سلامتتفریحی ورزشیآرایشگاه هاسالن های ورزشیخدمات زیباییرستورانکافه رستورانتخفیفات گروهیپکیج‌هاکافی شاپباشگاه ورزشیسینماگردشگریهتلکوپوپلاسفضای آنلایندانلود اپلیکیشننصب اپلیکیشنتخفیفاتکافهکلینیک


  • Warning: Illegal string offset 'username' in C:\Inetpub\vhosts\copoplus.com\blog.copoplus.com\wp-content\plugins\instagram-slider-widget\includes\class-wis_instagram_slider.php on line 859

    Notice: Undefined index: B in C:\Inetpub\vhosts\copoplus.com\blog.copoplus.com\wp-content\plugins\instagram-slider-widget\includes\class-wis_instagram_slider.php on line 859
    No images found!
    Try some other hashtag or username